O MNIE

Nazywam się Karolina Regucka i bez pisania nie istnieję. Pisanie dla mnie, introwertyczki, zawsze było najłatwiejszym sposobem komunikacji, a pierwszy blog założyłam w 1994 roku. Dostałam wtedy na mikołaja mały, pachnący niczym sosenka samochodowa pamiętnik z różowymi, zielonymi i niebieskimi kartkami. To była miłość od pierwszej litery, ta miłość trwa do dziś. I zapewne nigdy nie przeminie.

Coś więcej o mnie? Cóż… Niedoszła prawniczka, eks bizneswoman, a obecnie emigrantka, która poszukuje swojej nowej drogi życiowej. Myślę też, że jestem specjalistką od upadków, a w zasadzie od podnoszenia się po nich. 

Życie 2.0 to pomysł, który powstał, kiedy całe moje życie leżało w gruzach, a ja nie wiedziałam co dalej. Dwa miesiące wcześniej straciłam firmę, mieszkanie, a dwa miesiące po założeniu bloga, rozpadł się mój związek. Zostałam niemalże sama, mając jedynie psa, dwa koty i kilka – dosłownie – złotych w kieszeni. Musiałam jakoś ogarnąć ten bałagan, a blog dawał mi możliwość katalizy emocji. Bardzo chciałam wrócić do “normalności”, a pisanie dawało mi jej namiastkę.


Wszystko na tym blogu to pochodna moich doświadczeń, którymi chciałam się z kimś podzielić, licząc na to, że może to komuś się przyda, może podniesie na duchu, może doda odwagi albo pomoże zatrzymać się na chwilę przed przepaścią. Może nawet Tobie, drogi Czytelniku.

Jeśli chciałbyś podzielić się ze mną skontaktować, zawsze możesz się do mnie odezwać, o TUTAJ.

Natomiast, jeśli chciałbyś zostać ze mną w stałym kontakcie i co jakiś czas otrzymywać ode mnie przypominajkę, że jestem, istnieję, piszę, to zawsze możesz zapisać się na mój newsletter, o którym informacje znajdziesz TUTAJ.

.

Możesz też spotkać mnie na moich kanałach na  facebooku oraz  instagramie.

Będzie mi ogromnie miło, jeśli ze mną zostaniesz.

Dziękuję za czas, który mi poświęciłeś.

Pozdrawiam,

Karolina 🙂